Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
france-politique

france-politique

france-politique

Salon optyczny warszawa - optyk warszawa

Moi przyjaciele i ja zbieramy Enesco od kilku lat. Aktywnie uczestniczymy w optyk warszawa aukcjach artystycznych i licytujemy na wszystko Enesco! Mamy dużo zabawy, szukając elementów, których nie mamy i ich wygrywamy.

Myślę, że zebranie Enesco jest zabawne. Naprawdę podobają mi się płyty z Mary Moo Moo. Przybyli do kolekcji ośmiu talerzy z serii Home - gdzie jest stado. Trudno było znaleźć pełny zestaw na aukcji sztuki, ale znalazłem kilka pojedynczych płyt.

Zacząłem zbierać Enesco zaraz optyk warszawa po ślubie. Poszedłem na aukcję sztuki z moją szwagierką i wskazała na rzeczy, które zbierała. Doświadczenie, jakie miałem z nią dnia, naprawdę przynosiło wrażenie na mnie.

Poszedłem na aukcję sztuki kilka miesięcy po pierwszym uczestniczeniu i kupiłem mój pierwszy egzemplarz Enesco. Zacząłem zbierać Enesco z jedną płytą. Kupiłem płytkę Enesco, która mówi, że ciasteczka są przeznaczone na dzielenie się. Od tej pory wykazywałem to w mojej kuchni.

Brakuje mi jeszcze płyty Enesco, która mówi o Cream of the Crop. Trudno uwierzyć, że od dawna gromadzę Enesco i nie mogłem znaleźć tej płyty. Mam duplikaty i trzyczęściowe egzemplarze kilku płyt. Każda aukcja artystyczna, w której uczestniczysz, mam nadzieję, że znajdę tablicę, którą muszę uzupełnić.

optyk warszawa

Mój najlepszy przyjaciel zbiera Enesco odkąd urodziła dziecko kilka lat temu. Zdecydowała się na projekt misia dla przedszkola i dałam jej prezent pod prysznic z kilkoma Figurkami Cherished Teddies do dekoracji. Znalazła więcej figurki na aukcji artystycznej, którą podeszła ze mną i od tej pory była nieprzerwana.

Figurki Szlachetnych Momentów nigdy nie były czymś, co szczególnie mi się podobało. Córka mojego przyjaciela kocha ich. Zaczęła zbierać figurki Enesco Precious Moments po tym, jak zabrała ją ze sobą na aukcję artystyczną, która miała niewielką ich liczbę. Ona spędza znacznie mniej na swojej kolekcji niż reszta z nas, ale myślę, że nadrobi zaległości.

Dzień mojego męża jest w Halloween. Zaczął zbierać statuetki Enesco Halloween. Kupiłem mu jedną statuetkę na aukcji sztuki kilka lat na urodziny i całkowicie się zakochał w pracy Jima Shore'a.

Pierwszy posąg optyk warszawa Enesco, który mój mąż znalazł dla siebie, był na aukcji artystycznej, którą uczęszczaliśmy podczas wakacji. Odkrył, że rzeźba o imieniu Grim Reaper jest absolutnie nie do opanowania. Muszę się zgodzić, szczegółowa praca jest pozytywnie straszna! Poszukiwał innych utworów, ale nie kontynuuje zbierania Enesco bardzo aktywnie.

Mój mąż pojechał na golfa w zeszły weekend, podczas gdy uczestniczyłem w aukcji artystycznej. Zbieranie Enesco to moja pasja i rzadko przechodzę rzeczy, które naprawdę mi się podobają. Znalazłem kawałek dla mnie, który dodał do mojej kolekcji płyt Moo Moo i znalazłem Bezgłowego Jeźdźca na kolekcję męża.

Następny kawałek, który mój mąż wskazał, że chce znaleźć na aukcji sztuki jest kawałek Jim Shore nazywany Czarownica na dyni. Wiem, że zbieranie Enesco może być wciągające i miło, że zdecydował, które kawałki on naprawdę optyk warszawa chce. Zgadzam się z mężem i naprawdę lubię sztukę ludową, którą Jim Shore robi.

Share this post

Repost 0